Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"


Sklenik.cz > Doprava, platba, elektroodpad

DOPRAVA, PLATBA, ELEKTROODPAD

Doprava, platba, elektroodpad

Dopravu je možné objednat pouze po území ČR (dodání zboží na Slovensko momentálně není možné).

Cena a typy dopravy u zboží

Zboží rozvážíme pomocí různých sběrných služeb. Balík je zabalen tak, aby nedošlo k poškození zboží. Pro dopravu využíváme především společnosti DB Schenker a Geis.

  • objednávka do 6 000 Kč = jednotné dopravné 399 Kč
  • objednávka nad 6 000 Kč = dopravné ZDARMA

Způsoby plateb

  • Dobírka – zákazník zboží zaplatí PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ od dopravce. Poplatek za dobírku je 50 Kč.
  • Bankovní převod – zákazník zaplatí zboží PŘEDEM bankovním převodem (pozor - zboží budeme expedovat až po přijetí platby, tj. za 2-3 dny).

Osobní odběry

Zboží je umístěno na několika skladech po celé ČR a jeho přeposílání mezi sklady (na místo osobního odběru) by zbytečně navyšovalo cenu dopravného. Proto jsme zvolili model bez možnosti osobního odběru.

ZPĚTNÝ ODBĚR ELEKTROODPADU

Protože v naší nabídce naleznete i elektrospotřebiče, tak v  souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, umožňujeme našim zákazníkům bezplatně odevzdat starý spotřebič k likvidaci.

Jak to funguje? Při nákupu nového zboží můžete starý elektrospotřebič stejného typu bezplatně odevzdat na sběrném místě kolektivního správce společnosti REMA Systém, a.s., se sídlem Budějovická 1667/64, Praha 4, PSČ: 140 00, IČO: 645 10 263. Seznam je uvedený na https://www.rema.cloud/sberna-mista/.

Symbol přeškrtnuté popelnice, který naleznete na výrobku, informuje, že toto elektrozařízení (baterie) nepatří do komunálního odpadu, ale k recyklaci. Jsou tak označena všechna elektrozařízení a baterie, která se uvádí na trh Evropské unie. Symbol může být uveden přímo na zařízení, na jeho obalu nebo v návodu k použití.

logo elektroodpad

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@sklenik.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.