Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"


Sklenik.cz > O nás

O nás

o nás

Co nás charakterizuje, proč nakupovat u nás?

  • Nákupní galerie www.sklenik.cz je novým projektem roku 2021 a přímo navazuje a rozvíjí naši jinou platformu www.sklenik-expert.cz.
  • Na naší galerii se mohou prezentovat a nabízet své výrobky všichni výrobci a prodejci skleníků, kteří o to projeví zájem, a kteří splní technické podmínky nutné pro představení jejich produktů.
  • Mnoho let jsme zastupovali výhradně značku Lanitplast (jsme autorizovaný eshop) a stali jsme se jejím prakticky největším prodejcem. Nákup u nás byl nákup prakticky přímo od výrobce / distributora, ale za internetové ceny, s kvalitním zákaznickým servisem a rychlou dostupností.
  • Firma KROFTAS Czech s.r.o. postupně na náš eshop doplní řadu produktů ze své stávajícící nabídky a my tak budeme moci našim zákazníkům nabídnout výrazně širší sortiment zboží než dosud. Navíc z vlastních skladů, z vlastních dovozů a od nových dodavatelů.

Díky dlouhé praxi v hobby e-commerce vybíráme pro naše zákazníky pouze ty produkty, které budou své nové majitele těšit a ne stresovat ...

Za společnost KROFTAS Czech s.r.o.
Tomáš Hříbal
jednatel společnosti

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@sklenik.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.