Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"


Sklenik.cz > Co to je PEČEŤ JISTOTY?

Proč záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím?

Jsou skleníky od LANIT PLAST opravdu kvalitní?

Co to je PEČEŤ JISTOTY?

V poslední době se na evropský trh masivně dováží asijská produkce skleníků s extrémně nekvalitním polykarbonátem, který po velmi krátkém čase, kdy je vystaven světlu a slunci, zkřehne a popraská.

O tomto problému víme již řadu let a nechceme naše zákazníky vystavovat zbytečnému riziku. Protože u mnoha zahraničních výrobců skleníků není možné ověřit, od jakého výrobce polykarbonát skutečně pochází, tak si pro cca 99% naší nabídky skleníků raději vyrábíme prosklení z kvalitního polykarbonátu sami. Náš polykarbonát pochází od dvou velkých a ověřených výrobců z Velké Británie. Firma LANIT PLAST, s r.o. je totiž od roku 1999 jedním z největších dovozců deskového polykarbonátu (jako stavebního materiálu) do ČR. Na všechny materiály tak musíme mít vlastní zkušební protokoly od českých technických zkušeben, což je zákonný předpis týkající se vybraných stavebních materiálů (podle Nařízení vlády č. 163/2002 Sb v platném znění).

Veškerá prosklení vyrobená naší firmou od 15.7.2013 jsou označena výrazným potiskem na krabici (nápis LanitPlast). V každém případě se na všechny skleníky kdykoliv zakoupené u naší firmy vztahuje smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím.

Více informací (odkazy):

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@sklenik.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.